Cargo Simulator 2019: Türkiye Oyun İncelemesi

1 3.275

Son yılların en popüler oyunları listesinde yer alan Cargo Simulator 2019: Türkiye oyunu ile, sizler de Türkiye topraklarında yer alan gerçek haritalar üzerinde taşımacılık oyunu oynayarak eğlenceli dakikalar geçirme şansını yakalamış olacaksınız. Özellikle de oyunun son güncellemesi ile oyun içerisinde yer alan tabelaların gerçek tabelalar ile aynı özellikleri taşıması keyif arttırıcı ayrı bir etken.  Gelin bu güzel oyunu inceleyelim.

Cargo Simulator 2019: Türkiye

Oyunu indirdiğiniz zaman, tır sürücülüğüne ilk adım için Ankara üzerinden başlamak durumundasınız. Buradan alacağınız ürünlerin teslimatını gerçekleştirmek istediğiniz zaman sizlere belirlenen rota üzerinden oyunu takip ederek unutulmaz bir heyecan yaşama şansını bulmuş olacaksınız.

Başlangıç noktası Ankara olan bu oyunun özellikle farklı şehirlerde yer alan bölümlerine giderek buradan getirdiğiniz malların teslimatını yapacaksınız. Hatta buradan alacağınız ürünleri de başka şehirlere götürme işlemini yaparak, Cargo Simulator 2019: Türkiye ile gerçekten büyük zevk alacaksınız.

Cargo Simulator 2019 Türkiye oyun incelemesi
Cargo Simulator 2019: Türkiye

Cargo Simulator 2019: Türkiye İçeriği

Oyun içerisinde yer, tır ve kamyonet modellerinin gerçekleri ile birebir aynı olması oyun keyfinizi katlayacak. Kazanacağınız para ile bu modellerin daha üst seviyelerini alma şansını bulunacağınızı siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşalım. Hatta oyunun ilerleyen seviyelerinde alacağınız paralar ile tır çekicisi olarak satılan kasalardan daha büyüklerini satın alıp, daha yüksek miktarda ürünleri belirlenen adreslere ulaştırarak buradan daha büyük gelir elde etme şansını da bulacaksınız.

Cargo Simulator 2019: Türkiye İçerisinde Yer Alan Görevler

 • Ekskavatör
 • Yükleyici
 • Dozer
 • İş makineleri
 • Çimento
 • İnşaat malzemeleri
 • Gıda
 • Akaryakıt

Gibi ürünlerin teslimatlarını yapacağınızı unutmayınız. Özellikle bu ürünlerin teslimatları sırasında araç sürerken vereceğiniz hasarların sizlerin alacağı ücretten kesileceğini ve bu yüzden de daha dikkatli olmanız gerektiğini unutmayınız.

Cargo Simulator 2019: Türkiye Oyun Bilgileri

Hüseyin Seçkin Demir tarafından yapılan bu oyunun, büyüklük olarak 288,97 MB boyutta olduğunu belirtelim. İphone ile uyumu bulunan Cargo Simulator 2019: Türkiye oyunun yaş sınırının ise +4. Yarışlar kategorisinde karşımıza çıkan bu oyununu dilediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Yakın zamanda bir güncelleme daha yapması beklenen bu oyunda bakalım ne gibi yenilikler bizleri beklemektedir.

Bir başka çok popüler oyun olan PUBG ile ilgili bilgi edinmek için PUBG Oyun Rehberi konumuza göz atabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

1 Comment
 1. Maraş says

  İndirdim bok gibi çıktı. Saçma sapan oyun. İşsizler için

Leave A Reply

Your email address will not be published.