Epic Games Store – Uygun Fiyatlı Oyun Önerileri

0 443

Epic Games Store hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak bir önceki yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sefer sizler için Epic Games Store’da bulabileceğiniz bazı güzel ve uygun fiyatlı oyunları derledik.

Epic Games Store 11 Haziran 2020 tarihine kadar platforma kaydolan tüm kullanıcılara 1 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli 60 TL değerinde bir kupon hediye ediyor. Bu kuponu elinizde olan oyunlara extention paketleri alarak veya yeni oyunlar satın alarak değerlendirebilirsiniz. Platformun yaptığı %75’e varan ‘Mega İndirim’ sürecinde hem kuponunuzu değerlendirebileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz oyun önerileriyle karşınızdayız.

Control

Oyunun hikayesi bir uzaylı istilasına uğrayan New York’ta gizli bir büronun müdürü olmak ve kontrolü ele almak zorunda kalan Jesse Faden’ın etrafında örülü. Oyunu Jesse Faden gözünden oynuyorsunuz ancak ilginç bir hikayesi olan tek karakter Jesse değil. Remedy Entertainment tarafından hazırlanan oyun şiddet içeriği sebebiyle 17 yaş ve üzerindeki kullanıcılar için uygun olarak sınıflandırılıyor.

Oyunun Epic Games Store’da %50 indirimli olarak belirtilen fiyatı 49,50 TL ve bu indirim 11 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli. Oyunu indirebileceğiniz sayfaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Control - Control
Control ve Aldığı Ödüller

Tom Clancy’s The Division 2

Büyük bir salgın sonrasında toplumsal kargaşa yaşayan Amerika’da geçen oyunun temel konusu Washington D.C.’yi düşmekten kurtarmak. Elit sivil ajanlardan oluşan bir topluluk olan Division içerisindeki bir ajan olarak oynuyorsunuz oyunu. Şehrin normal dokusuna sadık kalınarak oluşturulmuş haritanın yanında oyun içerisindeki üç adet Dark Zone ile aylardır dokunulmamış, gizemli ve bir o kadar da tehlikeli alanlarda oynayabiliyorsunuz.

Oyunun standart versiyonunu Epic Games Store’dan 11 Haziran 2020 tarihine kadar %67 indirimli olarak 44,55 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Ubisoft to Release Tom Clancy's The Division 2 on Epic Games Store
Tom Clancy’s the Division 2

MechWarrior 5

3015 yılında geçen bir bilim kurgu oyunu olan MechWarrior 5 pek çok uzay içerikli oyun ve filmde alışık olduğumuz bir senaryo sunuyor aslında. Yüzyıllarca süren ve Dünya’yı mahveden savaşların ardından insanlar uzayda koloniler kuruyor ve değişen yaşam şartlarıyla beraber savaş koşulları da değişiyor. Artık savaşlar BattleMech adı verilen ağır savaş makineleri ve bu makinelerin maharetli pilotları olan MechWarriorlar arasında gerçekleşiyor. Birçok BattleMech çeşidinin olduğu oyunda dilediğinizi seçerek düşman şehirleri arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza yerle bir edebilirsiniz.

Standart versiyonunu %30 indirimle 55,30 TL karşılığında satın alabileceğiniz MechWarrior 5’in indirimli fiyatı için son gün 11 Haziran 2020.

Mechwarrior 5 - Epic Games Store
MechWarrior 5

Borderlands: The Handsome Collection

Epic Games Store 2 oyunluk bir paket olarak sunduğu bunu geçtiğimiz hafta ücretsiz olarak sunmaktaydı. Ancak kaçırdıysanız hiç üzülmeyin, çünkü %75 indirim ve 32,25 TL olan makul fiyatıyla 11 Haziran 2020’ye kadar hala satın alabilirsiniz.

Paketin iki oyun içerdiğini söylemiştik. Bunlardan ilki Borderlands 2. Oyun Handsome Jack ve onu yakalamaya çalışan dört Vault Hunter etrafında kurgulanmış. Siz bu Vault Hunterlardan biri olarak oyunu oynuyorsunuz. Yeni eklenen dört farklı sınıftan olan karakterlerden dilediğinizi seçerek oynayabiliyorsunuz. Eğer bunlar size biraz yabancı geliyorsa buraya tıklayarak Borderlands evrenini inceleyebilir veya Borderlands evreninde geçen diğer oyunlar olan Borderlands ve Tales from the Borderlands’e göz atabilirsiniz. Maalesef bu diğer oyunlar Epic Games Store’da yok ancak diğer dijital oyun mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Gelelim ikinci oyuna. Adı Borderlands: The Pre-Sequel olan bu oyun diğer oyunların geçtiği gezegen olan Pandora’nın uydusunda geçiyor. Farklı silahlar, düşmanlar ve yerçekimiyle düşmanınız olan Handsome Jack’i yenmek için uğraşın.

Borderlands: The Handsome Collection - Borderlands: The Handsome ...
Borderlands: The Handsome Collection
Leave A Reply

Your email address will not be published.